Abdominale chirurgie

De abdominale chirurgie bestaat uit de operatieve behandeling van aandoeningen in de buikholte (buikwand, maag, darmen, lever, galblaas, pancreas, e.a.) en bariatrische chirurgie (operatie om te vermageren).

Secretariaat chirurgie Roeselare 051 23 71 09 of secr.chirurgie.wilg@azdelta.be
Secretariaat chirurgie Menen 056 52 22 43 of secr.chirurgie.menen@azdelta.be
Secretariaat chirurgie Rembert Torhout 050 23 24 24 of secr.chirurgie.torhout@azdelta.be

 

Verpleegkundig consulent

Dominiek De Jonckheere 051 23 72 18  dominiek.dejonckheere@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Diëtisten

Ann Dejager t 051 23 75 45 e ann.dejager@azdelta.be
Eva Van Bever t 051 23 75 48 e eva.vanbever@azdelta.be
Kristel Beheyt t 051 23  75 46 e kristel.beheyt@azdelta.be
Marianne Casteele t 056 52 22 88 e marianne.casteele@azdelta.be

Psychologen

Annick Custers t 051 23 75 63 e annick.custers@azdelta.be

Psychologen bariatrische chirurgie

Sofie Naert t 056 52 21 97 e sofie.naert@azdelta.be
Sara Willems t 051 23 81 82 e sara.willems@azdelta.be

Sociale dienst

Delphine Roelens t 056 52 22 37 delphine.roelens@azdelta.be 
Sharon Cool t 051 23 80 37 e sharon.cool@azdelta.be

Spirituele zorg

Chris Deconinck  056 52 21 37  chris.deconinck@azdelta.be
Bruno Vanruymbeke  051 23 39 65  bruno.vanruymbeke@azdelta.be