Algemene chirurgie

Een algemeen chirurg legt zich toe op een breed scala van aandoeningen en chirurgische technieken.  Het gaat zowel over  borstchirurgie, darmchirurgie, liesbreuken, slokdarmchirurgie, leverchirurgie, als maagverkleiningen en huidkankeroperaties.

Elke chirurg werkt in team met de volledige staf en we verwijzen naar elkaar door als dat aangewezen is . Elke chirurg heeft zijn specifieke interesse en maakt gebruik van de nieuwste technieken.
Er is ook een wondkliniek  met twee verpleegkundig specialisten wondzorg. 

Secretariaat chirurgie Roeselare 051 23 71 09 of secr.chirurgie.wilg@azdelta.be
Secretariaat chirurgie Menen 056 52 22 43 of secr.chirurgie.menen@azdelta.be
Secretariaat chirurgie Rembert Torhout 050 23 24 24 of secr.chirurgie.torhout@azdelta.be

Artsen-specialisten in opleiding

Dr. Xavier De Raeymaeker
Dr. Andreas Renders 
Dr. Eduard Roussel
Dr. Sébastien Strypstein

Verpleegkundigen

Verpleegkundig specialisten wondzorg

Klaas Calmeyn
Isabelle Ryckewaert
Veerle Verleye

Verpleegkundig consulenten oncologie

Dominiek De Jonckheere
Simon Desnouck

Patiëntenbegeleiding

Psychologen

Jasmijn De Bouvere (Torhout) t 050 23 23 29 jasmijn.debouvere@azdelta.be
Horanka Uyttenhove (Roeselare) t 051 23 81 82 e horanka.uyttenhove@azdelta.be

Diëtisten

An Dejager (Roeselare) t 051 23 75 45 e an.dejager@azdelta.be
Chantal Dhondt t 050 23 26 30 chantal.dhondt@azdelta.be
Kristel Beheyt (Roeselare)  t 051 23 75 46 e kristel.beheyt@azdelta.be

Sociale dienst

Delphine Roelens 056 52 22 37  delphine.roelens@azdelta.be
Sharon Cool t 051 23 80 37  e sharon.cool@azdelta.be

Dienst spirituele zorg

Chris Deconinck 056 52 21 37 chris.deconinck@azdelta.be
Anne Coussement  051 23 81 55 anne.coussement@azdelta.be