Borstkliniek

De borstkliniek van AZ Delta, is als wettelijk erkende coördinerende borstkliniek, een centrum dat samenwerkt met een aantal borstklinieken in andere ziekenhuizen.

Alle artsen en paramedici die betrokken zijn bij de diagnose, de behandeling en de nazorg van borstkanker werken samen in de borstkliniek. De borstverpleegkundige speelt een centrale rol in de begeleiding van patiënten. 

Alle betrokken artsen, verpleegkundigen en paramedici bekijken elk individueel dossier om de best mogelijke behandeling voor elke patiënt te kunnen verzekeren:

  • oncoloog
  • gynaecoloog
  • chirurg
  • radiotherapeut
  • medische beeldvorming
  • nucleaire geneeskunde
  • anatoompathologie
  • plastische chirurgie
  • menselijke erfelijkheid
  • verpleegkundigen
  • paramedici

Ze komen elke week samen in het Multidisciplinair Oncologisch Consult (MOC). Elke patiënt wordt zowel voor als na de ingreep door alle betrokken artsen, verpleegkundigen en paramedici samen besproken.

Een afspraak maken voor een nieuwe patiënt kan het best via het centrale nummer van de borstkliniek, Dit is een multidisciplinaire samenwerking tussen chirurg, gynaecologen, medische oncologen, radiotherapeuten en borstverpleegkundigen.

Borstkliniek Roeselare
                      051 23 71 05
                      locatie 1G1

Borstkliniek Menen
                       056 52 22 44
                       Route 50

Borstkliniek Torhout
                     
050 23 24 24

Meer info over mammografie

Meer op www.borstkanker-vlaanderen.be

De borstkliniek werkt ook samen met patiëntenverenigingen. Meer info hier

Handboek borstcarcinoom

 

Artsen

Coördinatoren borstkliniek

Dr. Barbara Bussels

De borstkliniek werkt nauw samen met diverse diensten

 

Borstverpleegkundigen

De borstkliniek van AZ Delta is actief op onze campussen in Roeselare, Menen en Torhout.

Verpleegkundig consulenten

Roeselare
Ingrid Van Neste Roeselare  t 051 23 38 55 e borstkliniek@azdelta.be
Eline Malfait Roeselare t 051 23 38 55 e borstkliniek@azdelta.be

Menen
Marie Catry t 056 52 22 48

Torhout
Johan Catteeuw t 050 23 23 83

Patiëntenbegeleiding

Sociale dienst

Roeselare
Nancy Denoo  t 051 23 38 51  e nancy.denoo@azdelta.be

Menen
Steve Lapere t 056 52 22 35  e steve.lapere@azdelta.be

Torhout
Leen Delaere  t 050 23 26 51  e leen.delaere@azdelta.be

Psychologen

Roeselare

Joke Corneillie t 051 23 38 80 e  joke.corneillie@azdelta.be
Ilse Doom, kinderpsychologe Vlinderhuis Roeselare  t 051 23 81 87 e ilse.doom@azdelta.be

Menen

Ine Notebaert   t 056 52 21 93 e ine.notebaert@azdelta.be

Torhout

Kelly Monteny, psychologe Torhout  t 050 23 26 53  e kelly.monteny@azdelta.be

Diëtisten

Roeselare
Annelies Velghe  t 051 23 68 97    e annelies.velghe@azdelta.be

Menen
Eline Vanlerberghe  t 056 52 21 92    e eline.vanlerberghe@azdelta.be

Torhout
Nele Delrue  t 050 23 27 38   e nele.delrue@azdelta.be

Kinesitherapeuten lympfoedeem en mobilisatie

Roeselare
Julie De Loof e julie.deloof@azdelta.be

Menen
Isolde Ramaut e isolde.ramaut@azdelta.be

Torhout
Marijke Dekeyser marijke.dekeyser@azdelta.be
Els Deroo els.deroo@azdelta.be

Spirituele zorg

Eva Albrecht  056 52 20 37 eva.albrecht@azdelta.be
Ilse Plancke 051 23 71 23 ilse.plancke@azdelta.be
Els Margodt  t  050 23 26 52 e els.margodt@azdelta.be

Afdelingen

Dagziekenhuis oncologie 1 Roeselare  t 051 23 78 25 (hoofdverpleegkundige Sofie Haerynck)
Dagziekenhuis oncologie 2 Roeselare: t 051 23 76 70 (adjunct-hoofdverpleegkundige Ingeborg Maddens)
Dagziekenhuis oncologie Torhout  t 050 23 23 85
Dagziekenhuis Menen (Hoofdverpleegkundige Christophe Delie)

Verpleegafdeling urologie – gynaecologie Roeselare (hoofdverpleegkundige Isabelle Deseure)
Verpleegafdeling chirurgie Menen (hoofdverpleegkundige Ivan Dujardin)
Verpleegafdeling chirurgieTorhout (hoofdverpleegkundige Petra Demoen)