Gynaecologie-verloskunde

De gynaecoloog houdt zich specifiek bezig met aandoeningen bij vrouwen en begeleidt aanstaande mama ’s in hun zwangerschap en tijdens de bevalling.

Zwanger worden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Koppels die hun kinderwens niet in vervulling zien gaan, kunnen terecht in het fertiliteitscentrum,  voor de behandeling van eisprongstoornissen, inseminaties en in-vitrofertilisatie. Fertiliteitsartsen en fertiliteitscounselors staan in voor een deskundige en persoonlijke begeleiding. 

Ook voor menstruatieveranderingen, menopauze, bekkenbodemproblemen kunt u terecht bij de dienst gynaecologie. Voor borstkanker of kwaadaardige tumoren van de baarmoeder of de eierstokken, hebben we gespecialiseerde oncologisch gynaecologen.

Raadplegingen gynaecologen-verloskundigen Roeselare enkel op campus Brugsesteenweg 

Secretariaat Roeselare 051 23 63 96 of 051 24 95 75 of secr.gyn@azdelta.be
Secretariaat Menen 056 52 22 44 of secretaressengynaecologiemenen@azdelta.be
Secretariaat campus Rembert Torhout 050 23 24 46 of secr.gynaecologie.torhout@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Psychologe-seksuologe

Joke Corneillie t 051 23 38 80  e joke.corneillie@azdelta.be

Psychologe

Silke Verstraete t 051 23 21 93 e silke.verstraete@azdelta.be
Jasmijn De Bouvere 050 23 23 29 jasmijn.debouvere@azdelta.be

Diëtisten

Joséphine Vanoverbeke t 051 23 68 90 josephine.vanoverbeke@azdelta.be
Saar Vankeirsbilck t 051 23 71 52 saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Nele Delrue t 050 23 27 38 e nele.delrue@azdelta.be

Sociale dienst

Omaar Dewulf t 056 52 22 36 e omaar.dewulf@azdelta.be
Melissa Creteur t 051 23 68 15  e melissa.creteur@azdelta.be

Spirituele zorg

Eva Albrecht 056 52 20 37 eva.albrecht@azdelta.be
Anne Coussement  051 23 81 55 anne.coussement@azdelta.be