Gynaecologie-verloskunde

De gynaecoloog houdt zich specifiek bezig met aandoeningen bij vrouwen en begeleidt aanstaande mama ’s in hun zwangerschap en tijdens de bevalling.

Zwanger worden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Koppels die hun kinderwens niet in vervulling zien gaan, kunnen terecht in het fertiliteitscentrum,  voor de behandeling van eisprongstoornissen, inseminaties en in-vitrofertilisatie. Fertiliteitsartsen en fertiliteitsconsulenten staan in voor een deskundige en persoonlijke begeleiding. 

Ook voor menstruatieveranderingen, menopauze, bekkenbodemproblemen kunt u terecht bij de dienst gynaecologie. Voor borstkanker of kwaadaardige tumoren van de baarmoeder of de eierstokken, hebben we gespecialiseerde oncologisch gynaecologen.

Raadplegingen gynaecologen-verloskundigen Roeselare enkel op campus Rumbeke (niet meer in campus Brugsesteenweg)

Secretariaat Roeselare 051 23 63 96 of secr.gyn@azdelta.be
Secretariaat Menen 056 52 22 44 of secr.gynaecologie.menen@azdelta.be
Secretariaat campus Rembert Torhout 050 23 24 46 of secr.gynaecologie.torhout@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Psychologe-seksuologe

Joke Corneillie t 051 23 38 80  e joke.corneillie@azdelta.be

Psychologe

Jasmijn De Bouvere 050 23 23 29 jasmijn.debouvere@azdelta.be

Fertiliteitsconsulenten

t 051 23 63 82 of e fertiliteit@azdelta.be

Anne-Marie Breyne
Evi Delarue
Tine Desodt
​Anneleen Jongbloet
Kimberly Ver Eecke

Diëtisten

Joséphine Vanoverbeke t 051 23 68 90 josephine.vanoverbeke@azdelta.be
Saar Vankeirsbilck t 051 23 71 52 saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Nele Delrue t 050 23 27 38 e nele.delrue@azdelta.be

Sociale dienst

Melissa Creteur (Roeselare) t 051 23 61 04  e melissa.creteur@azdelta.be
Leen Delaere (Torhout)  t 050 23 26 51  e  leen.delaere@azdelta.be
Ilse Baert (Menen) 056 52 22 36    e ilse.baert@azdelta.be

Spirituele zorg

Roeselare
Mieke Corneillie      051 23 63 21     mieke.corneillie@azdelta.be

Menen
Eva Albrecht       056 52 20 37      eva.albrecht@azdelta.be

Torhout
Els Margodt     050 23 26 52     els.margodt@azdelta.be
Ingrid Espeel      050 23 26 59     ingrid.espeel@azdelta.be