Intensieve zorg

Op de afdeling intensieve zorg verzorgen we kritieke patiënten. Patiënten die een hersenoperatie of een hartoperatie hebben ondergaan, na zware ongelukken of  bij een ernstige ziekte zoals bv. levenssbedreigende longontsteking met nood aan kunstmatige beademing. Artsen en gespecialiseerde verpleegkundigen volgen de toestand van de patiënt continu en zorgvuldig op.

Op intensieve zorg is hoogtechnologische geneeskunde aan de orde. De patiënt is afhankelijk van allerlei hoogwaardige technische apparatuur met tal van katheters (buisjes in de bloedbaan).

Behalve de medisch-technische opvolging is er ook veel aandacht voor de ondersteuning van de patiënt en zijn familie op emotioneel en psychologisch vlak.

Meer info over een opname op intensieve zorg

Patiëntenbegeleiding

Psycholoog

Sam Calmeyn t 05123 71 77 sam.calmeyn@azdelta.be

Diëtisten

Joke De Clercq t 051 23 71 54 e joke.declercq@azdelta.be
Aline Lamblin t 056 52 22 89 e aline.lamblin@azdelta.be
Lies Petyt t 050 23 27 33 e lies.petyt@azdelta.be
Eva Van Bever t 051 23 75 18 e eva.vanbever@azdelta.be

Sociale dienst

Frederik Heytens t 051 23 78 63 e frederik.heytens@azdelta.be

Spirituele zorg

Roeselare
Bruno Vanruymbeke    051 23 39 65     bruno.vanruymbeke@azdelta.be
Mieke Corneillie      051 23 63 21     mieke.corneillie@azdelta.be

Menen
Eva Albrecht       056 52 20 37      eva.albrecht@azdelta.be
Chris Deconinck    056 52 21 37     chris.deconinck@azdelta.be

Torhout
Els Margodt     050 23 26 52     els.margodt@azdelta.be
Ingrid Espeel      050 23 26 59     ingrid.espeel@azdelta.be