Medische oncologie

De medisch oncologen behandelen patiënten die lijden aan een kanker of een kwaadaardige aandoening met medicatie zoals chemotherapie. 
Daarvoor overleggen de medisch oncologen met andere artsen zoals chirurgen, radiotherapeuten, radiologen, anatomopathologen en klinisch biologen, maag-darmspecialisten, longartsen, gynaecologen, urologen, neus-keel-oorartsen, stomatologen, neurochirurgen  al naargelang het type aandoeningen. Dat gebeurt in het multidisciplinair overleg. De dienst wordt ondersteund door een uitgebreide equipe van gespecialiseerde verpleegkundigen en patiëntenbegeleiders.
Als er geen behandeling meer mogelijk is, volgen de medisch oncologen de patiënten verder op om de symptomen onder controle te houden, samen met het palliatief support team.

De dienst medische oncologie is ook sterk actief binnen de afdeling voor klinische research van het AZ Delta  waar de allernieuwste medicaties voor kwaadaardige aandoeningen en bloedziekten toegepast worden. 

Secretariaat medische oncologie 051 23 73 42 of secr.oncologie@azdelta.be
Secretariaat medische oncologie campus Rembert Torhout 050 23 24 01 of secr.inwendige.torhout@azdelta.be

Verpleegkundig consulent

Siska Verstraete  Roeselare  051 23 75 32 of e siska.verstraete@azdelta.be
Eline Malfait  Menen 056 52 22 48 of eline.malfait@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Psychologe-seksuologe

Joke Corneillie t 051 23 38 80 e joke.corneillie@azdelta.be

Psychologen

Annick Custers t 051 23 68 25 annick.custers@azdelta.be
Ilse Doom, Het Vlinderhuis  t 051 23 81 87 e ilse.doom@azdelta.be
Delphine Verbrugghe t 051 23 72 45 delphine.verbrugghe@azdelta.be
Silke Verstraete t 056 52 21 93 silke.verstraete@azdelta.be
Jasmijn De Bouvere 050 23 23 29 jasmijn.debouvere@azdelta.be
Kelly Monteny 50 23 26 53 kelly.monteny@azdelta.be

Diëtisten

Lore Bulcaen t 056 52 22 99  e lore.bulcaen@azdelta.be
Eva Van Bever t 051 23 75 18  e eva.vanbever@azdelta.be
Saar Vankeirsbilck t 051 23 71 52  e saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Eline Vanlerberghe t  056 52 2192  e eline.vanlerberghe@azdelta.be
Nele Delrue 050 23 27 38 nele.delrue@azdelta.be

Sociale dienst

Nancy Denoo 051 23 38 51 e nancy.denoo@azdelta.be
​Stephanie Pattyn t 056 52 22 35 e stephanie.pattyn@azdelta.be

Spirituele zorg

Eva Albrecht 056 52 20 37 eva.albrecht@azdelta.be
Anne Coussement  t 051 23 81 55 e anne.coussement@azdelta.be
Bruno Vanruymbeke t 051 23 39 65 e bruno.vanruymbeke@azdelta.be