Neurologie

Neurologie spitst zich toe op de hersenen, het ruggenmerg en de zenuwen en op spieraandoeningenDe neuroloog behandelt ziekten zoals epilepsie, de ziekte van Parkinson, multiple sclerose en dementie. Voor de ziekte van Parkinson is er een apart dagziekenhuis.

Allerlei vormen van hoofdpijn zoals migraine behoren tot het domein van de neurologie en ook infecties van het zenuwstelsel zoals meningitis.
De neuroloog zorgt ook voor patiënten met een beroerte (herseninfarct of hersenbloeding), een hersenvliesontsteking, een hersenschudding of een coma.

De dienst heeft ook een afdeling neurorevalidatie. Bij geheugenproblemen kunt u aankloppen bij de geheugenkliniek. 

Meer info over de patiëntenverenigingen


Secretariaat neurologie campus Wilgenstraat 051 23 74 41 of secr.neurologie.wilg@azdelta.be
Secretariaat neurologie campus Menen 056 52 21 72 of secr.neurologie.menen@azdelta.be
Secretariaat neurologie campus Rembert Torhout 050 23 24 26 of secr.neurologie.torhout@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Verpleegkundig specialist parkinson

 Winnie Depaepe  t 051 23 39 25 e winnefrede.depaepe@azdelta.be

Psychologen 

Jonny Naert t 051 23 75 01 jonny.naert@azdelta.be
Lieselot Carly t 051 23 39 36  lieselot.carly@azdelta.be
Jasmijn De Bouvere 050 23 23 29 jasmijn.debouvere@azdelta.be
Katrien Devidt 050 23 26 49 katrien.devidt@azdelta.be
Kelly Monteny t 50 23 26 53 e kelly.monteny@azdelta.be

Diëtisten

Evie Landuyt t 051 23 68 91 e evie.landuyt@azdelta.be
Annelies Velghe t 051 23 68 97 annlies.velghe@azdelta.be
Lies Petyt t 050 23 27 33 lies.petyt@azdelta.be

Sociale dienst

Melanie Coutant 051 23 78 61 e  melanie.coutant@azdelta.be
Delphine Roelens t 056 52 22 37 e delphine.roelens@azdelta.be

Spirituele zorg

Eva Albrecht 056 52 20 37 e eva.albrecht@azdelta.be
Anne Coussement  t 051 23 81 55 anne.coussement@azdelta.be