You are here

Hoofd-halstumoren

Team van artsen die hoofd-halstumoren behandelen

De patiënt met een hoofd-en halstumor neemt een unieke plaats in binnen de oncologie. De behandeling loopt sterk uiteen afhankelijk van de plaats en de functionele en sociale gevolgen van de aandoening. Daardoor is de behandeling ook complex en moet dit gebeuren in een gespecialiseerd centrum zoals AZ Delta.
Het team hoofd-halstumoren telt heel wat subdisciplines die samenwerken rond deze problematiek zoals neus-keel-oorartsen, mond-kaak-aangezichtsartsen, radiotherapeuten, medisch oncologen, radiologen, artsen nucleaire geneeskunde en gespecialiseerde verpleegkundigen.
Elke patiënt met een hoofd- en halstumor volgt een uniek zorgtraject in het ziekenhuis. Een traject dat uitgestippeld wordt  door eerste- en tweedelijnhulpverleners zoals de huisarts, specialisten, thuisverpleging, tandarts...

Het team komt om de twee weken samen om samen de behandeling van de patiënten te bespreken. Ook de huisarts wordt daarvoor uitgenodigd. De huisarts kan ook online de vergadering volgen.

Artsen

Neus-keel-oorartsen: dr. Joris De Medts, dr. Jan Verfaillie
Mond-kaak-aangezichtschirurgen: dr. François Combes, dr. Philippe Vuylsteke
Radiotherapieartsen: dr. Lorenzo Staelens, dr. Didier Verniers
Medisch oncologen: dr. Marlies De Bock, dr. Jan Demol
Radiologie: dr. Fabienne Govaere, dr. Frederik Rosseel
Nucleaire geneeskunde: dr. Kristoff Muylle

Gespecialiseerde verpleegkundigen

Roeselare

Simon Desnouck, t  051 23 73 32 e simon.desnouck@azdelta.be
Siska Verstraete t 051 23 75 32 e siska.verstraete@azdelta.be

Menen
Marie Catry t 056 52 22 48 e marie.catry@azdelta.be

Torhout
Johan Catteeuw t 050 23 23 83 e johan.catteeuw@azdelta.be
Karen Fiems 050 23 23 84 e karen.fiems@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Sociale dienst

Roeselare
Nancy Denoo  t 051 23 38 51  e nancy.denoo@azdelta.be

Menen
Ilse Baert t 056 52 22 35  e ilse.baert@azdelta.be

Torhout
Leen Delaere  t 050 23 26 51  e leen.delaere@azdelta.be

Psychologen

Roeselare
Ilse Doom, kinderpsychologe Vlinderhuis Roeselare  t 051 23 81 87 ilse.doom@azdelta.be
Delphine Verbrugghe t  051 23 72 45  e delphine.verbrugghe@azdelta.be

Menen
Ine Notebaert   t 056 52 21 93 e ine.notebaert@azdelta.be

Torhout
Kelly Monteny, psychologe Torhout  t 050 23 26 53  e kelly.monteny@azdelta.be

Diëtisten

Roeselare
Saar Vankeirsbilck t 051 23 71 52 e saar.vankeirsbilck@azdelta.be

Menen
Lore Bulcaen t 056 52 22 99 e lore.bulcaen@azdelta.be
Eline Vanlerberghe  t 056 52 21 92  e eline.vanlerberghe@azdelta.be

Torhout
Nele Delrue  t 050 23 27 38   e nele.delrue@azdelta.be

Team palliatieve ondersteuning

Els Delanoy t 051 23 75 37 e els.delanoy@azdelta.be

Spirituele zorg

Eva Albrecht  t 056 52 20 37 e eva.albrecht@azdelta.be
Els Margodt  050 23 26 52 els.margodt@azdelta.be
Ilse Plancke 051 23 71 23 ilse.plancke@azdelta.be

Afdelingen

Dagziekenhuis oncologie 1 Roeselare  051 23 78 25
Dagziekenhuis oncologie Torhout  t 050 23 23 85
Dagziekenhuis Menen - hoofdverpleegkundige Christophe Delie t 056 52 21 74 e christophe.delie@azdelta.be

Verpleegafdeling urologie/gynaecologie neus-keel-oorziekten Rumbeke - hoofdverpleegkundige Isabelle Deseure t 051 23 71 74  e isabelle.deseure@azdelta.be
Verpleegafdeling chirurgie Menen - hoofdverpleegkundige Ivan Dujardin  t 056 52 24 10   e ivan.dujardin@azdelta.be
Verpleegafdeling chirurgie Torhout - hoofdverpleegkundige Petra Demoen  t 050 23 23 11  e petra.demoen@azdelta.be

Verpleegafdeling medische oncologie Rumbeke - hoofdverpleegkundige Chantal Deboodt  t 051 23 72 70   e chantal.deboodt@azdelta.be
Verpleegafdeling interne geneeskunde Torhout - hoofdverpleegkundige Ann-Caroline Cracco t 050 23 23 51  e   ann-caroline.cracco@azdelta.be