Psychiatrie

De psychiater behandelt psychische ziektebeelden. 1 op de 3 mensen heeft psychische problemen maar hierover praten is helaas vaak nog een taboe. Deze problemen kunnen gaan over stress op het werk tot een echte burn-out, van een dipje tot een serieuze depressie, van misbruik van middelen tot verslaving, van opvoedingproblemen tot een verziekte ouder-kindrelatie

De stap om hulp te zoeken is niet evident maar een huisarts kan je de weg wijzen naar een gepaste hulpverlening. AZ Delta heeft een gespecialiseerd team van psychiaters, psychologen, verpleegkundigen en therapeuten om u te begeleiden. Dat kan zowel met gesprekssessies voor patiënten die daarvoor naar het ziekenhuis komen, als met een opname op de PAAZ (psychiatrische afdeling binnen een algemeen ziekenhuis).

Zowel kinderen als jongeren, volwassenen en senioren kunnen bij ons terecht voor een aangepaste behandeling.

Meer info over het team van de afdeling psychiatrie campus Westlaan 
Meer info over het team van de afdeling psychiatrie campus Brugsesteenweg

Secretariaat psychiatrie campus Brugsesteenweg en campus Westlaan 051 23 64 73 
Secretariaat psychiatrie campus Menen 056 52 22 70

Patiëntenbegeleiding

Psychologen

Klaas Desmedt t 051 23 81 80 e klaas.desmedt@azdelta.be
Fleur Leuwers t 051 23 75 65 e fleur.leuwers@azdelta.be
Lina Helaert t 051 23 38 73 e lina.helaert@azdelta.be
Hilde Taillieu t 051 23 62 73 e hilde.taillieu@azdelta.be
Marjolein Verbeke t 051 23 81 85 e marjolein.verbeke@azdelta.be
Lynn Vanhecke t 051 23 62 35 e lynn.vanhecke@azdelta.be
Jasmijn De Bouvere 050 23 23 29 jasmijn.debouvere@azdelta.be
Kelly Monteny 50 23 26 53 kelly.monteny@azdelta.be

Psychologen kinderpsychiatrie

Leen van Herck t 051 23 38 59 leentje.vanherck@azdelta.be
Ilse Doom t 051 23 81 87 ilse.doom@azdelta.be

Diëtisten

Fabienne Descamps t 051 23 80 49 e fabienne.descamps@azdelta.be
Joséphine Vanoverbeke t 051 23 68 90 e josephine.vanoverbeke@azdelta.be

Spirituele zorg

Mieke Corneillie t  051 23 63 21 e mieke.corneillie@azdelta.be
Anne Coussement  t 051 23 81 55 e  anne.coussement@azdelta.be