Psychiatrie

De psychiater behandelt mensen die lijden aan psychische of psychiatrische problemen. 1 op de 3 mensen heeft psychische problemen maar hierover praten is helaas vaak nog een taboe. Deze problemen kunnen gaan over stress op het werk tot een echte burn-out, van een dipje tot een serieuze depressie, van misbruik van middelen tot verslaving, van opvoedingproblemen tot een verziekte ouder-kindrelatie

De stap om hulp te zoeken is niet evident maar een huisarts kan je de weg wijzen naar een gepaste hulpverlening. AZ Delta heeft een gespecialiseerd team van psychiaters, psychologen, verpleegkundigen en therapeuten om u te begeleiden. Dat kan zowel met gesprekssessies voor patiënten die daarvoor naar het ziekenhuis komen, als met een opname op een van de PAAZ-afdelingen (psychiatrische afdeling binnen een algemeen ziekenhuis).

Zowel kinderen als jongeren, volwassenen en senioren kunnen bij ons terecht voor een aangepaste behandeling.

Meer info over het team van de afdelingen psychiatrie campus Rumbeke
Meer info over het team van de afdeling psychiatrie campus Brugsesteenweg

Meer info over het dagprogrammaTwoape voor kinderen en jongeren van 6 tot 18 jaar via Twoape

Secretariaat psychiatrie campus Brugsesteenweg Roeselare 051 23 64 73

Patiëntenbegeleiding

Psychologen

Sam Calmeyn t 051 23 71 77 e sam.calmeyn@azdelta.be
Klaas Desmedt t 051 23 81 80 e klaas.desmedt@azdelta.be
Fleur Leuwers t 051 23 75 65 e fleur.leuwers@azdelta.be
Hilde Taillieu t 051 23 62 73 e hilde.taillieu@azdelta.be
Lynn Vanhecke t 051 23 62 35 e lynn.vanhecke@azdelta.be
Hannelore Veracx t 051 23 81 85 e hannelore.veracx@azdelta.be

Psychologen kinderpsychiatrie

Leen van Herck t 051 23 38 59 leentje.vanherck@azdelta.be
Ilse Doom t 051 23 81 87 ilse.doom@azdelta.be

Diëtisten

Fabienne Descamps t 051 23 80 49 e fabienne.descamps@azdelta.be
Joséphine Vanoverbeke t 051 23 68 90 e josephine.vanoverbeke@azdelta.be

Sociale dienst

Griet Naeyaert (campus Brugsesteenweg)  t  051 23 64 40  e griet.naeyaert@azdelta.be
Evelyne Willaert (campus Rumbeke)  t 051 23 38 85  e evelyne.willaert@azdelta.be

Spirituele zorg

Mieke Corneillie t  051 23 63 21 e mieke.corneillie@azdelta.be
Anne Coussement  t 051 23 81 55 e  anne.coussement@azdelta.be