Urologie

De dienst urologie houdt zich bezig met de behandeling van aandoeningen van de nieren, de blaas, urinewegen, bekkenbodemproblemen bij vrouwen en de geslachtsorganen van mannen. Nierstenen, een vergrote prostaat en impotentie zijn voorbeelden van problemen die de uroloog aanpakt. De urologen behandelen ook complexe urineweginfecties en ongewild urineverlies bij volwassenen en kinderen. 

Wekelijks wordt op maandag vanaf 12.30 uur een multidisciplinair oncologisch consult georganiseerd waarbij artsen van alle betrokken disciplines de behandeling van patiënten bespreken

Enkele informatiebrochures
De documenten voor de vereiste toestemming door de patiënt bij een ingreep

Secretariaat urologie Roeselare en Menen 051 23 70 08
Secretariaat urologie campus Rembert Torhout 050 23 24 36

Meer info over de patiëntenvereniging prostaatkanker.

Verpleegkundig specialist

Nicole Depont  Roeselare t 051 23 78 06 of e nicole.depont@azdelta.be
Siska Verstraete  Roeselare  t 051 23 75 32 of e siska.verstraete@azdelta.be
Eline Malfait Menen  t 056 52 22 48 of e eline.malfait@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Psychologe-seksuologe

Joke Corneillie t 051 23 38 80  e joke.corneillie@azdelta.be

Psychologen

Silke Verstraete Menen t 056 52 21 93 of e silke.verstraete@azdelta.be

Diëtisten

Saar Vankeirsbilck Roeselare t 051 23 71 52 of e saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Lore Bulcaen Menen t 056 52 22 99 of e  lore.bulcaen@azdelta.be
Eline Vanlerberghe Menen t 056 52 21 92 of e eline.vanlerberghe@azdelta.be

Sociale dienst

Nancy Denoo Roeselare t 051 23 38 51 of e nancy.denoo@azdelta.be
Delphine Roelens t 056 52 22 37   delphine.roelens@azdelta.be

Spirituele zorg

Anne Coussement Roeselare t 051 23 81 55 of e anne.coussement@azdelta.be
Eva Albrecht (Menen) t 056 52 20 37 of e eva.albrecht@azdelta.be

Palliatief support team

Severine Pacquet Roeselare  t 051 23 75 37 of e severine.pacquet@azdelta.be
Liesbet Scherpereel Menen t 056 52 21 96 of e liesbet.scherpereel@azdelta.be

Afdelingen

Afdeling urologie / gynaecologie 1B1 – t 051 23 71 74 (hoofdverpleegkundige Isabelle Deseure)
Dagziekenhuis oncologie 1: t 051 23 78 25 (hoofdverpleegkundige Sofie Haerynck - Roeselare)
Dagziekenhuis oncologie 2: t 051 23 76 70 (adjunct-hoofdverpleegkundige Ingeborg Maddens - Roeselare)
Gemengd dagziekenhuis 3B1 Menen – t 056/522174 (hoofdverpleegkundige Christophe Delie)
Radiotherapie: t 051/237743