Urologie

De dienst urologie houdt zich bezig met de behandeling van aandoeningen van de nieren, de blaas, urinewegen, bekkenbodemproblemen bij vrouwen en de geslachtsorganen van mannen. Nierstenen, een vergrote prostaat en impotentie zijn voorbeelden van problemen die de uroloog aanpakt. De urologen behandelen ook complexe urineweginfecties en ongewild urineverlies bij volwassenen en kinderen. 

Wekelijks wordt op woensdag vanaf 12.30 uur een multidisciplinair oncologisch consult georganiseerd waarbij artsen van alle betrokken disciplines de behandeling van patiënten bespreken

Enkele informatiebrochures
De documenten voor de vereiste toestemming door de patiënt bij een ingreep

Secretariaat urologie Roeselare 051 23 70 08
Secretariaat urologie Menen 056 52 25 78
Secretariaat urologie campus Rembert Torhout 050 23 24 36

Verpleegkundig specialist

Nicole Depont  Roeselare t 051 23 78 06 of e nicole.depont@azdelta.be
Siska Verstraete  Roeselare  t 051 23 75 32 of e siska.verstraete@azdelta.be
Eline Malfait Menen  t 056 52 22 48 of e eline.malfait@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Patiëntenvereniging

De dienst werkt samen met de patiëntenvereninging Wij ook, West

Psychologe-seksuologe

Joke Corneillie t 051 23 38 80  e joke.corneillie@azdelta.be

Psychologen

Silke Verstraete Menen t 056 52 21 93 of e silke.verstraete@azdelta.be

Diëtisten

Lore Bulcaen Menen t 056 52 22 99 of e  lore.bulcaen@azdelta.be
Saar Vankeirsbilck Roeselare t 051 23 71 52 of e saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Eline Vanlerberghe Menen t 056 52 21 92 of e eline.vanlerberghe@azdelta.be

Sociale dienst

Nancy Denoo Roeselare t 051 23 38 51 of e nancy.denoo@azdelta.be

Spirituele zorg

Roeselare
Mieke Corneillie      051 23 63 21     mieke.corneillie@azdelta.be

Menen
Eva Albrecht       056 52 20 37      eva.albrecht@azdelta.be

Torhout
Els Margodt     050 23 26 52     els.margodt@azdelta.be
Ingrid Espeel      050 23 26 59     ingrid.espeel@azdelta.be

Palliatieve ondersteuning

Ingeborg Fleurbaaij  t 050 23 26 17  e ingeborg.fleurbaaij@azdelta.be
Liesbet Scherpereel Menen t 056 52 21 96 of e liesbet.scherpereel@azdelta.be

Afdelingen

Afdeling urologie / gynaecologie 1B1 – t 051 23 71 74 (hoofdverpleegkundige Isabelle Deseure)
Dagziekenhuis oncologie 1: t 051 23 78 25 (hoofdverpleegkundige Sofie Haerynck - Roeselare)
Dagziekenhuis oncologie 2: t 051 23 76 70 (adjunct-hoofdverpleegkundige Ingeborg Maddens - Roeselare)
Gemengd dagziekenhuis 3B1 Menen – t 056/522174 (hoofdverpleegkundige Christophe Delie)
Radiotherapie: t 051/237743