You are here

Contracten

De contracten dienen door de 3 partijen samen opgesteld te worden.

De 3 partijen zijn:

  1. de sponsor
  2. de onderzoeker werkzaam in AZ Delta vzw
  3. het ziekenhuis, vertegenwoordigd door de algemeen directeur Johan Hellings.

Contractvoorstellen voor andere betrokken diensten worden ook opgestuurd naar ctc@azdelta.be en naar de contactpersoon van de betrokken dienst, samen met het protocol en eventuele handleiding voor die dienst.

Aparte contracten (of bijlages aan het contract) zijn vereist indien volgende diensten meewerken aan de studie:

Dienst Contactpersoon E-mail Telefoon Tekent het contract
Apotheek Apr. Veroniek Ryssaert
 

apotheek.studies@azdelta.be

051 23 77 58 Johan Hellings, general director
Klinisch lab Lieve Coucke
Lieven Vanleenhove
lieve.coucke@azdelta.be
lieven.vanleenhove@azdelta.be
051 23 72 32 Dr. Dieter De Smet
Lab voor pathologie Conny Van Keirsbulck cornelia.vankeirsbulck@azdelta.be 051 23 77 32 Dr. Francesca Dedeurwaerdere
Radiologie dr. Karolien Boeren karolien.boeren@azdelta.be 051 23 70 19 Dr. Karolien Boeren
Nucleaire geneeskunde dr. Kristien Casier kristien.casier@azdelta.be 051 23 77 43 Dr. Kristien Casier
Hartziekten Sophie Adriaens sophie.adriaens@azdelta.be 051 23 71 33 Dr. Karl Dujardin
Oogziekten dr. Hilde Seynaeve hilde.seynaeve@azdelta.be 050 23 24 58 de verantwoordelijke oogarts

 

Voor informatie over de tarieven van de betrokken diensten, gelieve contact op te nemen met de contactpersonen (of de CTC-coördinator).

De CTC-coördinator bespreekt de diverse contracten met de PI en betrokken diensten en verzamelt ook de juridische opmerkingen. De CTC-coördinator bundelt de opmerkingen en geeft deze door aan de sponsor/CRO totdat uiteindelijk een finaal akkoord wordt bereikt.

Standaard informatie voor contracten
Certificatie en normaalwaarden klinisch lab

Info: Sophie Adriaens, coördinator CTC AZ Delta, 17 juli 2014