You are here

Dienst spirituele zorg

Dienst spirituele zorg AZ Delta

(Foto: Stefaan Beel)

Naast medische vragen roept het ziek-zijn vaak nog andere vragen op, soms van zinzoekende of levensbeschouwelijke aard. Wilt u over deze vragen met iemand praten of krijgt u graag bezoek van iemand die uw filosofische of godsdienstige visie deelt? Vraag dit dan aan de verpleegkundige of via het onthaal. Of via het aanvraagformulier voor het bezoek van iemand van uw godsdienst of filosofische overtuiging.
Hier vindt u het overzicht van de vertegenwoordigers van uw godsdienst of filosofische overtuiging.
 

De dienst spirituele zorg is 24 uur op 24, 7 dagen op 7 beschikbaar. U kunt hen bereiken via spirituele.zorg@azdelta.be. Of u kunt rechtstreeks contact opnemen met hen. U vindt hen hier per medische discipline, onderaan de lijst met artsen.
 

Campus Brugsesteenweg

Ilse Plancke t 051 23 71 23 e ilse.plancke@azdelta.be

Campus Rumbeke

Mieke Corneillie 051 23 63 21 e mieke.corneillie@azdelta.be

Anne Coussement t  051 23 81 55 anne.coussement@azdelta.be

Bruno Vanruymbeke t  051 23 39 65 bruno.vanruymbeke@azdelta.be

Emmanuel Wybo t 051 23 72 39 e emmanuel.wybo@azdelta.be

Campus Menen

Eva Albrecht t 056 52 20 37  e eva.albrecht@azdelta.be

Chris Deconinck t 056 52 21 37 e chris.deconinck@azdelta.be

Campus Torhout

Ingrid Espeel t 050 23 26 59 e ingrid.espeel@azdelta.be

Els Margodt t  050 23 26 52 e els.margodt@azdelta.be

Info: dienst spirituele zorg, 9 februari 2022