You are here

Dienst spirituele zorg

de kapel of stille ruimte met een tafel, schilderij en stoelen

Naast medische vragen roept het ziek-zijn vaak nog andere vragen op, soms van zinzoekende of levensbeschouwelijke aard. Krijgt u graag bezoek van iemand die uw filosofische of godsdienstige visie deelt? Vraag dit dan aan de verpleegkundige of via het onthaal.  Of via het aanvraagformulier voor het bezoek van iemand van uw godsdienst of filosofische overtuiging.
Hier vindt u het overzicht van de vertegenwoordigers van uw godsdienst of filosofische overtuiging.

De medewerkers van de dienst spirituele zorg zijn 24 uur op 24 uur beschikbaar. U kunt rechtstreeks met hen contact opnemen. U vindt hen hier per medische discipline,  onderaan de lijst met artsen.
Of u kunt hen per campus bereiken.

Campus Brugsesteenweg

Mieke Corneillie t 051 23 63 21 e mieke.corneillie@azdelta.be

Campus Westlaan

Anne Coussement t  051 23 81 55 e anne.coussement@azdelta.be
Ilse Plancke t 051 23 71 23 e ilse.plancke@azdelta.be

Campus Wilgenstraat

Bruno Vanruymbeke t  051 23 39 65 e bruno.vanruymbeke@azdelta.be

Campus Menen

Chris Deconinck t 056 52 21 37 e chris.deconinck@azdelta.be
Eva Albrecht t 056 52 20 37  e eva.albrecht@azdelta.be

Campus Torhout

Els Margodt 050 23 26 52 e els.margodt@azdelta.be