You are here

Dagziekenhuis oncologie Rumbeke

Dienstvoorstelling

In dit dagziekenhuis dat bestaat uit een afdeling oncologie 1 en oncologie 2,  komen oncologische en hematologische patiënten voor een onderzoek of voor een dagbehandeling. Deze patiënten hebben meestal onderzoeken nodig zoals RX-beelden, CT, NMR, echografie, botscan, beenmergpunctie en botboorbiopsie, EKG, De oncologieartsen werken nauw samen met psychologen, de diëtisten, verpleegkundig consulenten, de studieverpleegkundigen, sociale dienst en de dienst spirituele zorg.

Hoofdverpleegkundige

Sofie Haerynck
e​    sofie.haerynck@azdelta.be

Contactgegevens

051 23 78 25  dzh.onco@azdelta.be (oncologie 1)
051 23 76 70  dzh.onco2@azdelta.be (oncologie 2)

Patiëntenbegeleiding

Sociale dienst

Marian Beddeleem  t 051 23 78 64 e marian.beddeleem@azdelta.be (maag-darmkanker)
Hannah Ingels  t 051 23 38 58 e hannah.ingels@azdelta.be (hemato)
Nancy Denoo t 051 23 38 51 e nancy.denoo@azdelta.be (algemene oncologie-borstkanker)
Inge Mestdagh t 051 23 80 42 e inge.mestdagh@azdelta.be ( longkanker)

Diëtist

Saar Vankeirsbilck  051 23 71 52 e saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Eva Van Bever  051 23 75 18 e eva.vanbever@azdelta.be

Spirituele zorg

Bruno Vanruymbeke  051 23 39 65 e bruno.vanruymbeke@azdelta.be

Te bereiken

Campus Rumbeke, Deltalaan 1, Roeselare
Neem in het onthaal de lift naar de tweede verdieping en ga - wanneer u uit de lift stapt - naar rechts.
Sla onmiddellijk links af. Het dagziekenhuis bevindt zich op het einde van de gang.

Openingsuren

Het dagziekenhuis is open van maandag t.e.m. vrijdag van 7.45 tot 18 uur.
Gesloten op feestdagen.