You are here

Dagziekenhuis oncologie Wilgenstraat Roeselare

Dienstvoorstelling

In dit dagziekenhuis dat bestaat uit een afdeling oncologie 1 en oncologie 2,  komen oncologische en hematologische patiënten voor een onderzoek of voor een dagbehandeling. Deze patiënten hebben meestal onderzoeken nodig zoals RX-beelden, CT, NMR, echografie, botscan, beenmergpunctie en botboorbiopsie, EKG, De oncologieartsen werken nauw samen met psychologen, de diëtisten, verpleegkundig consulenten, de studieverpleegkundigen, sociale dienst en de dienst spirituele zorg.

Hoofdverpleegkundige

Sofie Haerynck

Contactgegevens

051 23 76 70  dzh.onco@azdelta.be (oncologie 1)
051 23 76 70  dzh.onco2@azdelta.be (oncologie 2)

Patiëntenbegeleiding

Sociale dienst

Marian Beddeleem  t 051 23 78 64 e marian.beddeleem@azdelta.be (maag-darmkanker)
Hannah Ingels  t 051 23 38 58 e hannah.ingels@azdelta.be (hemato)
Nancy Denoo t 051 23 38 51 e nancy.denoo@azdelta.be (algemene oncologie-borstkanker)
Inge Mestdagh t 051 23 80 42 e inge.mestdagh@azdelta.be ( longkanker)

Diëtist

Saar Vankeirsbilck  051 23 71 52 e saar.vankeirsbilck@azdelta.be
Eva Van Bever  051 23 75 18 e eva.vanbever@azdelta.be

Spirituele zorg

Bruno Vanruymbeke  051 23 39 65 e bruno.vanruymbeke@azdelta.be

Te bereiken

Campus Wilgenstraat, Wilgenstraat 2, Roeselare

Vanuit de hoofdingang neemt u de blauwe lift aan het onthaal naar de zesde verdieping. Wanneer u uit de lift stapt gaat u naar links.