You are here

Begeleiding

Het clinical trial centrum stelt een 10-tal studiecoördinatoren te werk die de artsen bijstaan in het uitvoeren van klinische studies.

  • Zij geven uitleg over de studie;
  • Ze begeleiden de patiënten;
  • ze plannen alle afspraken in;
  • ze meten de vitale functies (bloeddruk,…)
  • ze begeleiden u bij het invullen van vragenlijsten
  • ze brengen de onderzoeksgegevens in
  • ze houden bij hoeveel studiemedicatie u hebt ingenomen sinds uw vorig bezoek.

Soms krijgt u een dagboek mee om thuis een aantal belangrijke gegevens over uw behandeling te noteren.

De studiecoördinatoren vormen op hun beurt ook de centrale contactpersoon, zowel voor de patiënt als voor de ondersteunende diensten in het ziekenhuis die meewerken aan de studie en de externe contactpersonen die de studie sturen.

Studiecoördinatoren

Endocrinologie Rina Talpe 051 23 75 11 rina.talpe@azdelta.be
  Nathalie Van Damme 051 23 73 25 nathalie.vandamme@azdelta.be
  Els Verbruggen 051 23 39 04 els.verbruggen@azdelta.be
Hartziekten Inge Bolle 051 23 71 21 inge.bolle@azdelta.be
  Els Vancayseele  051 23 38 40 els.vancayseele@azdelta.be
  Tessy Van Tomme 051 23 72 72 tessy.vantomme@azdelta.be
  Nicolas Wyseure 051 23 7278 nicolas.wyseure@azdelta.be
Hematologie Ruth Demeersseman 051 23 75 60 ruth.demeersseman@azdelta.be
  Veerle De Meulemeester 051 23 75 68 veerle.demeulemeester@azdelta.be
  Lieke Seynaeve 051 23 76 56 lieke.seynaeve@azdelta.be
  Lies Breyne 051 23 75 86 lies.breyne@azdelta.be 
Longziekten Mathijs Bonne 051 23 76 18 mathijs.bonne@azdelta.be
  Lore Carton 051 23 75 04 lore.carton@azdelta.be
  Melissa Masschelin 051 23 72 07 melissa.masschelin@azdelta.be
Maag-darm-leverziekten Lien Decaesteker 051 23 75 12 lien.decaesteker@azdelta.be
  Elien De Cock 051 23 75 34 elien.decock@azdelta.be
  Ann D'hondt 051 23 75 33 ann.dhondt@azdelta.be
  Katleen Kerstens 051 23 71 72 katleen.kerstens@azdelta.be
Neurologie Marieke Labaere 051 23 75 06 marieke.labaere@azdelta.be
Nierziekten Rik Alliet 051 23 71 47 rik.alliet@azdelta.be
  Kristof Larnout 051 23 71 66 kristof.larnout@azdelta.be
Oncologie    Rina Talpe 051 23 75 11 rina.talpe@azdelta.be
  Nathalie Van Damme 051 23 73 25 nathalie.vandamme@azdelta.be
  Els Verbruggen 051 23 39 04 els.verbruggen@azdelta.be
Pijncentrum Tine Casier 051 23 74 10 tine.casier@azdelta.be
Urologie Karen Rogiers 051 23 73 24 karen.rogiers@azdelta.be

Info: Sophie Adriaens, coördinator CTC AZ Delta, 28 september 2020