You are here

Begeleiding

Het clinical trial centrum stelt een 10-tal studiecoördinatoren te werk die de artsen bijstaan in het uitvoeren van klinische studies.

  • Zij geven uitleg over de studie;
  • Ze begeleiden de patiënten;
  • ze plannen alle afspraken in;
  • ze meten de vitale functies (bloeddruk,…)
  • ze begeleiden u bij het invullen van vragenlijsten
  • ze brengen de onderzoeksgegevens in
  • ze houden bij hoeveel studiemedicatie u hebt ingenomen sinds uw vorig bezoek.

Soms krijgt u een dagboek mee om thuis een aantal belangrijke gegevens over uw behandeling te noteren.

De studiecoördinatoren vormen op hun beurt ook de centrale contactpersoon, zowel voor de patiënt als voor de ondersteunende diensten in het ziekenhuis die meewerken aan de studie en de externe contactpersonen die de studie sturen.

Studiecoördinatoren

Endocrinologie Rina Talpe 051 23 75 11 rina.talpe@azdelta.be
  Els Verbruggen 051 23 39 04 els.verbruggen@azdelta.be
Hartziekten Inge Bolle 051 23 71 21 inge.bolle@azdelta.be
  Els Vancayseele  051 23 38 40 els.vancayseele@azdelta.be
Hematologie Ruth Demeersseman 051 23 75 60 ruth.demeersseman@azdelta.be
  Veerle De Meulemeester 051 23 75 68 veerle.demeulemeester@azdelta.be
  Lieke Seynaeve 051 23 76 56 lieke.seynaeve@azdelta.be
  Lies Breyne 051 23 75 86 lies.breyne@azdelta.be 
Longziekten Melissa Masschelin 051 23 72 07 melissa.masschelin@azdelta.be
  Lore Carton 051 23 75 04 lore.carton@azdelta.be
Maag-darm-leverziekten Lien Decaesteker 051 23 75 12 lien.decaesteker@azdelta.be
  Elien De Cock 051 23 75 34 elien.decock@azdelta.be
  Ann D'hondt 051 23 75 33 ann.dhondt@azdelta.be
Neurologie Katrien Debrabandere  051 23 74 34 katrien.debrabandere@azdelta.be
Nierziekten Stefaan Maddens 051 23 77 01 stefaan.maddens@azdelta.be
  Rik Alliet 051 23 71 47 rik.alliet@azdelta.be
Oncologie    Rina Talpe 051 23 75 11 rina.talpe@azdelta.be
  Els Verbruggen 051 23 39 04 els.verbruggen@azdelta.be
Pijncentrum Tine Casier 051 23 74 10 tine.casier@azdelta.be
Urologie Lien Decaesteker 051 23 75 12 lien.decaesteker@azdelta.be

Info: Sophie Adriaens, coördinator CTC AZ Delta, 13 september 2018