You are here

Contact dienst personeel en organisatie

Directeur personeel en organisatie

Sabine de Brabant
Directeur personeel en organisatie
sabine.debrabant@azdelta.be

Personeel en organisatie

 

Eline Baert
Medewerker personeel en organisatie
eline.baert@azdelta.be

Ahlam Essadki
Medewerker personeel en organisatie
ahlam.essadki@azdelta.be

Hanne Pattyn
Medewerker personeel en organisatie
hanne.pattyn@azdelta.be

Julie Sohier
M
edewerker personeel en organisatie
julie.sohier@azdelta.be

Valerie Stichelbaut
Medewerkers personeel en organisatie
valerie.stichelbaut@azdelta.be

Patrick Van Slambrouck
Medewerker personeel en organisatie
patrick.vanslambrouck@azdelta.be

Nele Vanhecke
Medewerker personeel en organisatie
nele.vanhecke@azdelta.be

Dossierbeheerders