You are here

Verpleegafdelingen campus Torhout

Spoed

Voorstelling dienst  4D9

Meer info 

Contactpersoon stage

Wim Van Belle, hoofdverpleegkundige
050 23 23 01
wim.vanbelle@azdelta.be

Operatiekwartier

Voorstelling afdeling 4DO

Het operatiekwartier bevindt zich op het gelijkvloers in blok D. Wij beschikken over 5 operatiezalen en 1 zaal voor lokale ingrepen. Het AZ Delta Campus Rembert Torhout is een polyvalente campus, de eerste keuze als partner in de regio, ingebed in een performant (ziekenhuis) netwerk.  We bieden alle disciplines aan relevant voor een regionale camus: orthopedie, algemene chirurgie, urologie, gynaecologie, neuse-keel-oorchirurgie, vasculaire- en thoracale chirurgie, mond-kaak-aangezichtschirurgie, pijn,…

De samenwerking met andere grotere centra biedt ons de opportuniteit om in het belang van de patiënt ingrepen op deze locatie uit te voeren die de hoogtechnologische apparatuur vereisen.

Contactpersoon stage

Annouk Callebert
 050 23 25 01
annouk.callebert@azdelta.be

Radiologie

Contactpersoon stage

Jimmy Coppens, hoofdverpleegkundige
t 050 23 27 72
e jimmy.coppens@azdelta.be

Intensieve zorg

Voorstelling afdeling 4B1 IZ

Meer info

Contactpersoon stage

Johan De Vos, hoofdverpleegkundige
t 050 23 23 91
e johan.de.vos@azdelta.be

Kraamafdeling

Voorstelling afdeling 4C2

Meer info

Contactpersoon stage

Dirk Feys, hoofdverpleegkundige
050 23 23 71
dirk.feys@azdelta.be

Kinderziekten

Voorstelling afdeling 4G1

Meer info

Contactpersoon stage

Rik Dewulf
t 050 23 23 41
e rik.dewulf@azdelta.be

Interne geneeskunde

Voorstelling afdeling 4A1 INTERNE

Meer info 

Contactpersoon stage

Ann-Caroline Cracco, hoofdverpleegkundige
t 050 23 23 51
ann.caroline.cracco@azdelta.be

Geriatrie 1

Voorstelling afdeling 4E1 GER

Meer info

Contactpersoon stage

Johan Delameillieure
t  050 23 23 31
e johan.delameillieure@azdelta.be

Geriatrie 2

Voorstelling afdeling 4E2 GER

Meer info

Contactpersoon stage

Lien De Marez, hoofdverpleegkundige
t 050 23 23 61
e lien.demarez@azdelta.be

Chirurgie

Voorstelling afdeling 4D1 CHIR

Meer info

Contactpersoon stage

Petra Demoen
t 050 23 23 21
petra.demoen@azdelta.be

Locomotorische revalidatie

Voorstelling afdeling 4E0

Meer info

Contactpersoon stage

Siska Rommel, hoofdverpleegkundige
t 050 23 23 15
e siska.rommel@azdelta.be

Dagziekenhuis

Voorstelling afdeling 4B2 

Meer info

Contactpersoon stage

Hannah Desimpel, hoofdverpleegkundige
t 050 23 23 81
e hannah.desimpel@azdelta.be