Orthopedie

De orthopedist houdt zich bezig met botten, gewrichten en spieren. Patiënten met breuken, sport- en andere letsels gaan best langs bij de dienst orthopedie. Soms helpen medicijnen, een brace of kinesitherapie. In andere gevallen is chirurgie aangewezen.

AZ Delta is een topcentrum voor orthopedie en is ook gespecialiseerd in een vlot herstel na operaties. Zo is er het Joint Care-programma voor knie- en heupoperaties in Roeselare. Patiënten krijgen in groep informatie over de ingreep en de herstelperiode door een orthopedist, een anesthesist, een verpleegkundige, een kinesitherapeut en een maatschappelijk werker.

De dienst orthopedie past de meest vernieuwende technieken toe zodat bv. bij een heupoperatie geen spieren meer worden losgemaakt. Dat heeft tot gevolg dat u als patiënt sneller revalideert.
In verband met schouderproblemen waren de orthopedisten van AZ Delta in Roeselare de grondlegger van het eerste Shoulder Care-zorgpad wereldwijd. Dat betekent dat bij de behandeling van schouderproblemen de verschillende stappen in het zorg- en revalidatieproces van elke patiënt op elkaar afgestemd zijn met extra aandacht voor informatie en individuele nabehandeling. Ook voor patiënten met rugproblemen of osteoporose is de dienst orthopedie zo'n zorgtraject aan het voorbereiden.

Secretariaat orthopedie Roeselare 051 23 64 06 of secr.orthopedie@azdelta.be
Secretariaat orthopedie Menen 056 52 22 45 of secr.orthopedie@azdelta.be
Secretariaat orthopedie campus Rembert Torhout 050 23 24 76 of secr.orthopedie.torhout@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Diëtisten

Evie Landuyt 051 23 68 91 evie.landuyt@azdelta.be

Sociale dienst

Hannah Ingels t 051 23 78 62 e hannah.ingels@azdelta.be
Melissa Creteur t 051 23 68 15 e melissa.creteur@azdelta.be

Delphine Roelens 056 52 22 37 e delphine.roelens@azdelta.be

Spirituele zorg

Mieke Corneillie t  051 23 63 21 e mieke.corneillie@azdelta.be
Chris Deconinck t 056 52 21 37 e chris.deconinck@azdelta.be