Vaatchirurgie (vasculaire chirurgie)

Vaatchirurgen of vasculaire chirurgen onderzoeken en behandelen aandoeningen van alle bloedvaten in het lichaam (behalve de kransslagaders rond het hart). Dat kan gaan over spataders, maar ook over allerlei vormen van slagaderverkalking waarvoor een stent of een overbrugging nodig is. Ook slagaderverwijding (een aneurysma) kunnen we op verschillende manieren behandelen. Een van de technieken is het plaatsen van een op maat gemaakte endoprothese. Deze techniek is uniek in onze provincie.
We hebben ook veel aandacht voor chronische wonden op de benen. Die wonden worden vaak door een bloedvatprobleem veroorzaakt.. Elke vaatbehandeling kan er worden uitgevoerd met erkenning van de overheid. Dat is belangrijk voor de terugbetaling aan de patiënt.

U kunt voor deze dienst digitaal een afspraak maken via het patiëntenportaal https://mijn.azdelta.be

Secretariaat vaatchirurgie campus Rumbeke 051 23 71 08 secr.vaatchirurgie@azdelta.be
Secretariaat vaatchirurgie campus Menen 056 52 21 40 secr.chirurgie.menen@azdelta.be
Secretariaat vaatchirurgie campus Rembert Torhout 050 23 24 24 of secr.chirurgie.torhout@azdelta.be

Patiëntenbegeleiding

Psychologen

Annick Custers t 051 23 68 25 e annick.custers@azdelta.be
Silke Verstraete 051 23 21 93 silke.verstraete@azdelta.be

Diëtist

Gill Dejager t 051 23 81 86 e gill.dejager@azdelta.be

Sociale dienst

Sharon Cool 051 23 80 37 e sharon.cool@azdelta.be

Spirituele zorg

Chris Deconinck 056 52 21 37 chris.deconinck@azdelta.be
Bruno Vanruymbeke 051 23 39 65 bruno.vanruymbeke@azdelta.be